PAMINKLAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
PAMINKLAS, UAB

PAMINKLAS, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Stone products

Barkūnų g. 5A
LT-74111, Jurbarkas, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 158162082
Ss code siguruesi: 400547
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- PAMINKLAS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
LINDEMA, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
R. Sališiaus IĮ
AKMENORIJA, IĮ
RAMYBĖS TAKAS, UAB
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
AKMENS TURGUS, UAB
AKMENINĖ DOVANA, UAB
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi PAMINKLAS, UAB Karte biznesi